"Захисники Вітчизни": Волонтер АТО


“Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні”: Волонтер АТО

До фотопроекту для Міністерства оборони “Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні” включено волонтера АТО. На нашу думку, сьогодні ці люди є повноцінними захисниками рідної землі, оскільки їх важка, щоденна, відповідальна праця забезпечує передову, і робить можливим саме ведення цієї війни. Зважаючи на актуальність саме цього образу ми вирішили дочасно презентувати ці фотографії.

Фотопроект “Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні” відзнятий для Міністерства оборони України з метою патріотичного виховання молоді, її національної свідомості й поваги до власної історії, а також наочного ілюстрування історії військових формувань в Україні. Це мабуть один із наймасштабніших історичних і чи не єдиний із військово-історичних фотопроектів в Україні, створений зусиллями молодих митців, реконструкторів, істориків і військових. У ньому ми розказуємо і показуємо як виглядали люди, що на протязі всієї нашої історії захищали Вітчизну: воїни Київської Русі, лицарі Середньовіччя, Запорізькі козаки, бійці УПА, армії УНР, УГА, Січові Стрільці, та багато інших, в тому числі герої сьогодення – бійці і волонтери АТО.

Для зйомок волонтера АТО ми запросили добре відому багатьом волонтерку – Ірину Коваленко (Бурбан). Іра допомагає бійцям від самого початку війни, вона зібрала і відправила вже сотні вантажів і передач з необхідними речами на фронт. Фотосесія відбувалась за кілька годин до її від’їзду в Пєскі, куди ризикуючи життям Іра супроводжувала вантаж. На момент публікації Ірина вже повернулась і збирає передачу в Дебальцево. Ця мініатюрна дівчина виглядає оманливо тендітною, та насправді вона сильна, смілива і дуже віддана Вітчизні і справі забезпечення українського фронту. Завдяки таким людям ми переможемо. Слава Україні!

P.S. Ваш захват і підтримку Ви найкраще висловите у допомзі Ірині по збору речей і коштів:
Карта приват банка 5168 7423 1179 1978 Філатова Юлія
Бурбан Ірина моб. 093 232 42 62
Вконтакті: http://vk.com/daughtertota